אירועים פרטיים

באולם, בגן או בחיק הטבע אירוע בלתי נשכח יהיה תמיד שילוב יצירתי של טעמים, ריחות, מראות, חושים, אווירה, מוסיקה וכמובן … האנשים.

לקחת פסק זמן מהחיים. לחלום נעים וטעים. מחלקת האירועים של בראף קייטרינג בעלת ניסיון עתיר שנים בהפקה ועיצוב אירועים פרטיים במגוון סדרי גודל וסגנונות. לאורך כל הדרך: ילווה אתכם הצוות המקצועי, אשת המכירות ומפיקת האירוע, כל אחת אחראית על חלקה בתכנון האירוע. כי אוכל זה לא הכול: קצת מצחיק שאנחנו אומרים את זה אבל זה מה שאנחנו חושבים. הצלחתו של אירוע אינה תלויה רק באוכל, אלא גם ביצירת אוירה פנטסטית המותאמת בדיוק לאירוע שלכם.

קייטרינג לאירועים פרטיים תפעול: זה אנחנו. בכול מקום שתרצו, נקים מטבח כדי שהאוכל באירוע יהיה טרי טרי והסלטים יתובלו בדיוק בדקה האחרונה. המפיקה הנמרצת והמלצרים ידאגו לכל השאר. יש המלצות: מוסיקה, ברים, צלמים ושאר אטרקציות. תמיד שמחים להמליץ על אנשי מקצוע בכל תחום בהתאם לאופי האירוע וגודל התקציב הכי פרוע: אירוע בהשראת המערב הפרוע. נזידים בקדרות ברזל יצוק, קייטרינג בשרי הכולל אסאדו עסיסי, אמפנדוס, נקניקיות צ’וריסוס וכמובן גם במלצרים מנשבת רוח המערב ובחולצות המשובצות וכובעי הקאויבויס. הכי דיפלומטי: אוכל מזרחי אוטנטי באירוע לרגל סיום צום הרמאדן בשגרירות ארצות הברית.

בוא ונעשה לך אירוע

צור קשר

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
נגישות
בראף קייטרינג
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום
איך אפשר לעזור לכם?