מנות גורמה, בריאות ומה שבינהם..

גוּרְמֵה, או בשפה המקורית – ‘Gourmet’ הינו תיאור לאיכות קולינרית עילאית. השם המקורי של מזונות הגורמה בביטוי המלא, הוא “Haute cuisine”, ביטוי המבטא את השילוב העילאי בין קייטרינג מובחר ואמנות עילאית. אצלנו בבראף אנו מקפידים על השילוב הקדוש בין שני ערכים משמעותיים מאד: הנאה קולינארית ויצירה מתמדת. לפיכך, הקו המנחה שלנו נרקם לאורך הקו הדק שבין ניסיון רב שנים האחראי לטעם איכותי ובין שמירה מתמדת על חידוש ויצירה.

בקייטרינג בראף מכינים מנות גורמה המתאפיינות בעיצוב מרשים, בתהליך הכנה משוכלל ובטעמים עשירים המענגים את החך ואת הלב. 30 שנות הניסיון שלנו באות לידי ביטוי בשימת הלב לפרטים הקטנים, בהשקה מקסימלית ובאהבה לכל רכיב. אצלנו בבראף נשמר השילוב המדויק בין טעמים אירופאיים לבין ניהול מקצועי ובלתי מתפשר. אנו מכירים בחשיבותם הרבה של האלמנטים הקטנים ולכן מעניקים את תשומת הלב הראויה לכל פרט, החל מאיכות המרכיבים וטריות התבלינים ועד לעיטורים בכל מנת יוקרה מושקעת. כל אחת מהמנות בבראף משלבת ניסיון רב שנים של קייטרינג לאירועים בטעמים חדשניים ובתשומת הלב העילאית הניתנת לכל מנה.

שמירה על הערכים התזונתיים

טעמי הגורמה אמנם החלו להתפתח במטבח הצרפתי אך כבר מזמן אינם מהווים נחלתו הבלעדית. תודות לשאיפה לאיכות ולחיפוש אחר המוצרים הטובים ביותר, מטבח הגורמה הלך והתפתח. אלו כוללים רכיבים נדירים ותהליכי הכנה מושקעים ומלאי אהבה המשמרים את טריות החומרים ואת הטעם המשובח. בשל חשיבות השמירה על בריאות ואיזון, בקייטרינג בראף שומרים על רמה גבוהה ולא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר..

גורמה בריאות – אתגר של ממש

בשל העלייה במודעות לחשיבות השמירה על הבריאות, החלו בשנים האחרונות לבצבץ ניצנים של מזון גורמה איכותי, עשיר, טעים ומענג – אשר שומר על בריאות הנפש והגוף. אין ספק כי מדובר באתגר של ממש – שהרי הגוף מתענג מהשומן והסוכרים, המלחים והטעמים העשירים. האם הצליח מטבח הגורמה לאמץ ערכים בריאותיים ולשמור על הטעמים העשירים?

תפריט מגוון ועשיר

בבראף קייטרינג מביאים את ז’אנר הגורמה בישראל לרמה חדשה של בריאות והשקעה. השפים המקצועיים שלנו בראשות השף ג’ראלד פרננדס מתמחים בהכנת מטעמי גורמה עשירים המגיעים מרחבי העולם כולו והופכים את האכילה לחוויה מענגת ועשירה שכל ביס בה הוא נגיסה מגן עדן.

בוא ונעשה לך אירוע

צור קשר

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
נגישות
בראף קייטרינג
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום
איך אפשר לעזור לכם?