קייטרינג לחינה

מסורתית עם קריצה מודרנית

טקס החינה הוא מנהג מסורתי עתיק ימים המלווה את בני עדות המזרח, החינה מתקיימת כמה ימים לפני החתונה מתוך מטרה לברך את בני הזוג ולפזר סביבם ברכות של מזל טוב, אושר, בריאות והמון שמחה. טקס החינה הוא אירוע משמח עם המון מצב רוח טוב, ריקודים, בגדים מיוחדים ובעיקר, אוכל מסורתי טעים. את הפינוקים המתוקים של החינה קשה יהיה לפספס, אל תוותרו על ההזדמנות לטעום את העוגיות של החינה וליהנות מהחוויה המיוחדת. קייטרינג לחינה

איזה אוכל כדאי להגיש בחינה?

על פי רוב, אירוע מסורתי כדאי לשלב עם קייטרינג בסגנון מסורתי, קייטרינג לחינה המשלב את כל המנות המסורתיות מתוך המטבח המרוקאי ילהיב מאוד את האורחים. השפים שלנו מכירים היטב את סגנון הבישול המרוקאי ומציעים תפריט קייטרינג לחינה עם דגים מרוקאים חריפים, תבשילי בשר מטריפים, חומוס גרגירים, לחמים טריים וגם מבחר קינוחים מתוקים.

חשוב להדגיש כי תפריט האוכל של החינה אינו תפריט אוכל כמו של חתונה, מדובר באירוע קטן יותר. קייטרינג לאירועים קטנים נהוג להרכיב תוך מנות קטנות יותר וחומרי גלם מובחרים. את התפריט המזרחי אשר יעשיר את המנות המודרניות ילוו סלטים טריים ותוספות חמות. את הקריצה המודרנית נוסיף לתפריט עם חומרי גלם איכותיים, עיצוב מנות מיוחד וטעמים חדשים.

קייטרינג לחינה עם מתוקים מרוקאים

אף מסיבת חינה לא תהיה שלמה ללא שולחן המתוקים, קייטרינג לחינה ללא מתוקים, יהיה כמו טקס חינה ללא תלבושות או מוזיקה מזרחית מסורתית. שימור המסורת הוא מנהג מקסים, נשמח לייעץ לכם בדבר שילוב אלמנטים מודרניים בתפריט ובאירוע כולו מבלי לגרוע מהקסם המסורתי. כמעט בכל משפחה מרוקאית ישנה סבתא או דודה האחראית על הכנת העוגיות והממתקים לחינה ולמימונה, היא בוודאי תרצה להכין גם ממתקים ועוגיות לחינה.

שימו לב, אין כל סיבה לייצור משבר משפחתי, אף פעם לא יהיו יותר מידיי עוגיות וממתקים. אפשרו לבני המשפחה להעניק לכם מתנות, לעזור ולשמור בשמחתכם הגדולה. החינה מתקיימת מספר ימים לפני החתונה, התקופה מאוד לחוצה ועמוסה לכל המשפחה, נסו לשמור על אווירה רגועה, הקיפו את עצמכם באנשי מקצוע טובים וחיוביים ותצליחו ליהנות מכל רגע. עם קייטרינג בראף תפריט החינה שלכם יהיה טעים להפליא, מסורתי וגם מפתיע, תהיה זו חינה שמחה ועשירה בסגולות של מזל, חינה מרוקאית אמתית!!!

בוא ונעשה לך אירוע

צור קשר

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
נגישות
בראף קייטרינג
התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום
איך אפשר לעזור לכם?